iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Ücretsiz İndir Photogene Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Photogene Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Photogene isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Photogene, popüler mobil fotoğraf düzenleme araçlarından biridir. Bu uygulama ile çektiğiniz ya da mobil cihazınızda yer alan görseller üzerinden onlarca düzenleme yapma seçeneğiniz bulunmaktadır.

Photogene ile fotoğraflar üzerinde kesme, kırpma, çevirme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra fotoğrafın renkleri üzerinde son derece gelişmiş bir oynama imkanı sunuluyor. Çeşitli metinlerin de eklenebildiği uygulama ile çalışma şeklinize göre katmanlar yaratma imkanınız da var.

Yapılan çalışmalar esnasında olası istekler halinde işlemleri geri ya da ileri alabilir böylelikle herhangi bir kayıp yaşamanız engellenir. 5 MP değerine kadar olan görseller üzerinde düzenleme yapabileceğiniz Photogene ile fotoğrafları yeniden boyutlandırmak da mümkün kılınıyor.

Tüm bunların yanı sıra, yapılan düzenleme çalışmaları popüler sosyal araçlar üzerinden kolayca paylaşılabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver