iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Flight Control Oyunu Ücretsiz İndir Flight Control Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Flight Control Oyunu Flight Control Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Flight Control isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sade ve oynanabilirlik açısından neredeyse mükemmel bir oyun olan Flight Control, hava sahanıza yaklaşan uçak ve helikopterleri güvenli bir şekilde yönlendirmenizi temel alıyor. Her uçağın ve helikopterin kendi pistine inmesi gereken ve bu konuda sizin yönlendirmelerinizi dikkate alan Flight Control, bağımlılık yaratabilecek kadar zevkli ve kaliteli.

Flight Control, başta ilk aşamalar olmak üzere tasarım açısından basit görünse de her geçen bölümde daha çok zenginleşiyor.

Flight Control oyunu boyunca size eşlik edecek olan sadece bir müzik parçası var olsa da bu konuda sıkılmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Oyunda ilerlemenizle birlikte oyunun zorlukları da ilerliyor ve rüzgar etkisi devreye girip uçaklarınızı belirlediğiniz rotada az da olsa saptırabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver