iPhone, iPod Touch ve iPad İçin First Aid White Cross Uygulaması Ücretsiz İndir First Aid White Cross Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin First Aid White Cross Uygulaması First Aid White Cross Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda First Aid White Cross isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk yardım konusunun ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Ancak bu durum pratiğe döküldüğünde ortaya pek de sağlıklı sonuçlar çıkmayabiliyor. Zira birçok kişi ilk yardım eğitimini geçiştirmektedir.

First Aid White Cross ile ilk yardım eğitimi konusunda bilgi sahibi olabilir ya da var olan bilgilerinizi güncelleyip pekiştirebilirsiniz. Hayat kurtarıcı bilgileri görsel desteklemelerle bünyesinde bulunduran First Aid White Cross, ücretsiz olmasıyla da hemen her mobil üründe bulunması gereken bir uygulama.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver