iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Ejderha Yetiştirme Oyunu Ücretsiz İndir DragonVale Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Ejderha Yetiştirme Oyunu DragonVale Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DragonVale isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DragonVale, küçük bir yerleşim alanında ve doğanın arasında ejderha yetiştirmeyi konu edinen bir mobil oyun. Bu sevimli oyunda amaçi ejderhalar yetiştirip aynı zamanda bu ejderhalara uygun bir yaşam alanı oluşturmak.

Çevrim içi oynanma özelliğini temel alan DragonVale, düzinelerce sevimli ve birbirinden farklı ejderha yetiştirmenize olanak sağlıyor. Gökyüzünde bulunan sihirli bir adada bulunan yerleşim yerini ejderhalara göre şekillendirmek ve onların ihtiyaçlarını bu alandan sağlamak gerekiyor. Çevrim içi oynandığı için diğer ejderha yetiştiricileri sizin adanızı ziyaret edebiliyorlar ve çeşitli dekorasyon ürünleri ile onların adanızı ve ejderhalarınızı daha çok beğenmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Kendine özgü rahatlatıcı müzikleri, renkli oyun atmosferi ve daha birçok özelliği ile ücretsiz olarak sunulan DragonVale isimli oyun kısa sürede sizi kendisine bağlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver