iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Dosya Saklama – Erişme Uygulaması Ücretsiz İndir Dropbox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Dosya Saklama – Erişme Uygulaması Dropbox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dropbox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bulut bilişim öğelerinden biri olan uzakta dosya saklama ve dosyalara erişme işlevini başarılı bir şekilde yerine getiren Dropbox, iPhone, iPod Touch ve iPad ürünleri üzerinden de kullanılabiliyor.

Dropbox hesabı yaratılmasının ardından sunulan 3 GB değerindeki depolama alanına mobil ürün üzerinden göndereceğiniz dosyalara ve belgelere dilerseniz masaüstünüzden dilerseniz de dizüstü bilgisayarınızdan erişlebilirsiniz. Böylelikle Dropbox üzerinde yer alan doküman ve dosyalara Apple iOS temelli mobil ürününüz üzerinden istediğiniz yerde internet erişimi sayesinde erişebilirsiniz.

Dileyen kullanıcılar, Dropbox üzerinde kullandıkları klasör ve belgeleri başka kişilerle paylaşabilir ve onay verilen dosyalara onların erişebilmelerini sağlayabilir. Ücretsiz olarak sunulan 3 GB depolama alanı, ücret karşılığında arttırılabiliyor.

Oldukça kullanışlı ve gerektiğinde can simidi olarak görebileceğiniz bu uygulama ile nerede olursanız olun önemli bilgi ve dokümanlarınız sizinle olabilir.

1.5.5 güncellemesi sonrasında:

Facebook ve Twitter iyileştirmesi yapıldı.
AirPrint desteği geldi.

1.5.6 güncellemesi sonrasında:

iPhone 5 ve iOS 6 desteği geldi.
Fotoğraf basımı ve aktarımı sırasında tam ekran gösterme özelliği eklendi.

1.5.7 güncellemesi sonrasında:

Video yayını desteği geldi.
İtalyanca ve İber İspanyolcası dilleri eklendi.
Parola korumalı ofis dokümanlarına destek geldi (iOS 6 özel).
Tespit edilen hatalar giderildi ve performans iyileştirmeleri sağlandı.

2.0 güncellemesi sonrasında:

Yeni bir tasarıma geçildi.
Yüklenen fotoğraflar ve videolar zaman tüneli tarzında listelenmeye başladı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver