iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Cumhuriyet Gazetesi Uygulaması Ücretsiz İndir Cumhuriyet Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Cumhuriyet Gazetesi Uygulaması Cumhuriyet Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cumhuriyet isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cumhuriyet Gazetesi‘nin internet sitesinde yer alan ve bazı günler sayısının iki yüzü bulduğu tüm haberlerin Apple iOS işletim sistemini kullanan mobil cihazları üzerinden ulaşılmasını sağlayan bir uygulama.

Türkiye’nin köklü gazetelerinden biri olan Cumhuriyet‘in bu uygulamasıyla internet sitesinde yayınlanan tüm haberleri okumanın yanı sıra, gazetenin karikatürlerine ve özel haber başlıklarına da göz atmak mümkün.

Cumhuriyet uygulaması üzerinden, yayınlanan haberlere “okur görüşleri” formatında okuyucuların düşünce ve yorumları da eklenebiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver