iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Çevrimiçi Video İzleme Uygulaması Ücretsiz İndir Air Video Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Çevrimiçi Video İzleme Uygulaması Air Video Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Air Video isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Air Video, iPhone, iPod Touch ve iPad üzerinden video izleme konusunda farklı ancak kesin bir çözüm sunan kapsamlı bir uygulamadır. Adı geçen ürünler üzerinden video izlemek için çeşitli uygulamalar bulunsa da genellikle dosya dönüştürücüler kullanılması gerekiyor. Air Video ise aynı anda hem dosya dönüştürme işlemi yapıyor hem de videoyu izlemenizi sağlıyor.

Uygulamadan yararlanmak için öncelikle Air Video Server isimli sunucu programının kurulması gerekiyor. İşletim sisteminize göre seçeceğiniz kurulum dosyasını kurduktan sonra, bilgisayarınızda yer alacak olan, izlemek istediğiniz videoları ve filmleri paylaşım klasörüne taşıyorsunuz. Videonun ya da filmin varsa srt uzantılı altyazı dosyasını da aynı klasörde bulundurmak gerekiyor.

Sunucu üzerindeki işlemleri tamamladıktan sonra mobil cihazınıza Air Video uygulamasını kurabilir ve bilgisayarınızdaki dosyalara ulaşıp onları izleyebilirsiniz. Bu esnada sunucu konumunda bulunan bilgisayarın açık olması gerekiyor.

Bu uygulama ile bilgisayarda yer alan mp4, m4v, mov, avi, wmv, asf, mpg, mpeg, mkv, 3gp, dmf, divx, flv uzantılı videoları izleyebilirsiniz.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver