iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Casus Fare Oyunu Ücretsiz İndir Battery Boost Magic App Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Casus Fare Oyunu Battery Boost Magic App Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Battery Boost Magic App isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Taşınabilir ürünler için en önemli özelliklerden biri cihazın sahip olduğu pil gücü ve bu gücün sürekliliğidir. Pili bilinçli kullanmak hem pil ömrünü uzatır hem de cihazın günlük kullanımda sizi yarı yolda bırakmasını engeller.

Battery Boost Magic App ile mobil cihazınız ile ilgili tüm detayları görebilir ve cihazın pil ömrünü olabildiğince uzatabilirsiniz. Pilin dolumu esnasında, doluluk oranına göre telefonla ne kadar görüşme yapabileceğinizi, ne kadar video izleyebileceğinizi, ne kadar müzik dinleyebilecekğiniz ve 3G üzerinden ne kadar süre internet kullanabileceğinizi belirtebilen uygulama ile acil durumlar bu önemli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Cihazın bataryası ile ilgili diğer birçok önemli ayrıntıları da sunabilen Battery Boost Magic App, pil ömrüne önem veren kullanıcılar için tercih edilebilecek uygulamalar arasında yer alıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver