iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Canavar Adası Oyunu Ücretsiz İndir Monster Island Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Canavar Adası Oyunu Monster Island Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Monster Island isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Monster Island, Miniclip tarafından üretilmiş olan başarılı bir mobil oyundur. Minik canavaların yer aldığı bir adada ve adanın çeşitli alanlarında geçen oyunda amaç, fizik kurallarını temel alan bir yapıya sahip olan bölümlerde karşımıza çıkan canavaları yok etmek.

Canavarların ortadan kaldırılmaları için gereken beş farklı özellikliğe sahip taşın oyuncuya sunulduğu oyun, oynanabilirliğin kolaylığı ve başarılı grafik özellikleriyle öne çıkıyor. 

Üç farklı dünyada iki yüz kadar bölümden oluşan oyun kapsamında altı farklı canavar türü yaratılmış. Retina ekran desteği ile birlikte son derece canlı renklerin sunulduğu Monster Island oyunu fiyat performans olarak seçilebilecek oyunların başında geliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver