iPhone, iPod Touch ve iPad İçin BMX Bisiklet Oyunu Ücretsiz İndir Stickman BMX Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin BMX Bisiklet Oyunu Stickman BMX Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Stickman BMX isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bazı nesneler vardır ki, onların insan zihninde yaptığı çağrışım diğerlerine göre oldukça farklıdır. BMX bisiklet de bu nesnelerin önde geleni. Stickson isimli kahramanımızın kullandığı BMX ile birbirinden eğlenceli etapları geçmek oyunun ana hedefini oluşturuyor. Ormanlar, şehirler ve birbirinden farklı grafik unsurlarını barındıran rafineleriler oyunun geçeceği yerlerden sadece bazıları.

Harika bir şekilde detaylandırılmış mekânlarda sunulan Stickman BMX üzerinde 60’a yakın etap bulunuyor. BMX bisikletle yapılabilecek onlarca cambazca hareket seçeneği ile bisikletimize istediğimiz gibi hâkim olabileceğiz.

Gizlenmiş ve bizim tarafımızdan keşfedilmeyi bekleyen rotalarla dolu bu eğlenceli oyun ile güzel vakitler geçirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver