iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Bilgi Yarışması Uygulaması Ücretsiz İndir Kim Bilir Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Bilgi Yarışması Uygulaması Kim Bilir Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kim Bilir isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kim Bilir, 90 saniye boyunca karşınıza çıkan soruları olabildiğince hızlı bir şekilde ve bu süre zarfında olabildiğince çok soru cevaplamalısınız.

Yirmi binden fazla sorunun bulunduğu Kim Bilir oyunu, arkadaşlarınızla yarışmanıza da imkan tanıyarak bilgi yarışması alanında bir adım öne çıkıyor. Dilerseniz kendi başınıza sadece eğlenmek amacıyla dilerseniz de Facebook ile giriş yaparak ve internet bağlantınızı kullanarak arkadaşlarınızla rekabet içine girebilirsiniz.

Bu özelliklerin yanı sıra oyun boyunca altı adet süper joker olarak nitelendirilen joker hakları sunuluyor. Jokerleriniz yardımcı olamaz ya da soruyu yanlış cevaplarsanız da doğrusunu hemen öğrenebiliyorsunuz.

Son olarak oyunda görevler kısmı mevcut ve bu görevleri tamamlamaya çalışarak bambaşka bir yarışma deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver