iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Beceri Oyunu Ücretsiz İndir Bucketz Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Beceri Oyunu Bucketz Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bucketz isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bucketz, fizik kuralları arasında yer alan denge unsurunu ön planda tutan ve yapımında Türk çalışanların da yer aldığı bir beceri oyunu.

Oyuna adını da veren “kovalar” aynı zamanda oyunun kahramanları. Ayrı renk ve karakterlerde 9 farklı kovanın yer aldığı oyun, beş ana bölümden ve toplam yetmiş dört oyundan oluşuyor. Başlarda oyun kolay görünse de daha sonra gittikçe zorlaşıyor. Bununla birlikte ilerleyen bölümlerde yeni materyaller de bize eşlik ediyor.

Oyunun amacı ise dengeyi bozmadan kovaları kullanarak puan toplamak. Her oyundan sonra altın alınabilmesini sağlayan bir ara bölüm yer alırken her ana bölümün sonunda ise o bölümün patronu ile karşılaşıyoruz.

Bucketz’ın en önemli özelliklerinden biri de diyaloglar. Bir çizgi roman ve sinema filmi arasında tutulan diyalog destekli yapım son derece başarılı mobil oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver