iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Batman Maskesi Giyme Uygulaması. Ücretsiz İndir TDKR: Gotham City’s Most Wanted Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Batman Maskesi Giyme Uygulaması. TDKR: Gotham City’s Most Wanted Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TDKR: Gotham City’s Most Wanted isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TDKR: Gotham City’s Most Wanted uygulaması ila Batman Maskesi‘ni yüzünüze geçirebilir ve sanki gerçekten maskeyi takıyormuş gibi kendinizi Batman Maskesi ile görüntüleyebilirsiniz.

TDKR: Gotham City’s Most Wanted üzerinden ortaya çıkan Batman Maskeli yüzünüzü Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte doğrudan e-posta ile görüntünüzü paylaşabilirsiniz de. Özellikle de Batman hayranları için bu üç boyutlu Batman Maskesi uygulaması kaçırılmayacak türden.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver