iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Bas Konuş Uygulaması Ücretsiz İndir blip.me Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Bas Konuş Uygulaması blip.me Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda blip.me isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

blip.me, bu uygulamayı kullanan diğer arkadaş ya da akrabalarınızla ses ya da metin temelli mesajlaşmanızı sağlar. İnternet bağlantısı üzerinden gerçekleşen bu iletişim, bas konuş adı verilen telsiz konuşmalarını andıran bir özelliği mobil cihazınıza kazandırır.

Dilediğiniz anda bir arkadaşınıza ya da akrabanıza sesli mesaj göndermek istediğinizde aklınıza gelebilecek ilk uygulama olacak olan blip.me ile ücretsiz ve eğlenceli iletişim tadını çıkarabilirsiniz.

Sesli mesaj gönderip almanın yanı sıra hızlı bir yazılı sohbet imkânı da sunan blip.me uygulaması ile kısa mesajla iletişim kurmanın birkaç adım ötesine gidebilirsiniz. Başarılı ve sade arayüzü ile hemen her seviyede kullanıcının rahatça kavrayabileceği bu uygulama ile ister eğlenebilir isterseniz ciddi bir iletişim kaynağı olarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver