iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Alan Derinliği Uygulaması Ücretsiz İndir Simple DOF Calculator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Alan Derinliği Uygulaması Simple DOF Calculator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Simple DOF Calculator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf çekiminde odak uzaklığı ve alan derinliği bilgileri oldukça önemlidir. Özellikle de yarı profesyonel ya da tam profesyonel bir cihaz kullanıyorsanız. Bununla birlikte gelişen mobil cihazlar beraberinde gelişmiş fotoğraf çekimleri de getirmektedir.

Simple DOF Calculator ile çekeceğiniz fotoğraflarda alan derinliği ve odak uzaklığı bilgisini anında görebilir ve çekiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Profesyonel fotoğrafçı olmasanız da Simple DOF Calculator uygulaması üzerinden elde edeceğiniz bilgileri kullanarak profesyonel fotoğarf makinanızdaki lens seçimini gerçekleştirebilir ve uygun pozlama ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver