iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Aileler Yarışıyor Oyunu Ücretsiz İndir Family Feud Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Aileler Yarışıyor Oyunu Family Feud Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Family Feud isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yaşı çok küçük olmayanlar bilirler, bir zamanlar aileler yarışıyor isimli bir televizyon yarışması vardı ve o dönemlerin en popüler programlarından biriydi. Family Feud de o programın orijinal formatında hazırlanmış olan son derece eğlenceli bir bilgi yarışması.

Tekli ya da çoklu oyun seçeneği sunan Family Feud oyunu ile karakterinizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Saç, kıyafet ve aksesuarlarını dilediğiniz gibi şekillendirebileceğini karakterinizin bağlı olduğu aileleyle katılacağınız yarışmada soruları bilmeniz gerekiyor.

100 kişiye sorduk” cümlesi ile başlayan yarışmada, sorulan sorulara insanların en çok hangi cevabı vermiş olabileceklerini tahmin etmeniz gerekiyor.

Oyunun tek olumsuz yanı ise dilinin, dolayısıyla da soruların İngilizce olması.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver