iPhone, iPod Touch ve iPad İçin 2012 Londra Olimpiyatları Resmi Uygulaması Ücretsiz İndir London 2012 Join In App Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod Touch ve iPad İçin 2012 Londra Olimpiyatları Resmi Uygulaması London 2012 Join In App Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda London 2012 Join In App isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dört yılda bir oynanan ve dünyanın en önemli spor organizasyonlarından biri olan olimpiyatlar, bu yıl Londra’da gerçekleştirilecek. 27 Temmuz’da başlayacak oyunlara dair hemen her detayı Apple iOS işletim sistemine sahip mobil cihazdan takip etmeniz için güzel bir mobil uygulama mevcut.

Bu uygulama ile Olimpiyat Parkı başta olmak üzere oyunlar kapsamında kullanılacak tüm tesislere dair konum ve ulaşım gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Kendi takviminizi oluşturarak oyunlar arasında en sevdiklerinizi kaçırmadan ve düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Oyunların sonuçlarına da erişmenizi sağlayan uygulama, Facebook, Twitter ve FourSquare üzerinden paylaşımlarda bulunmanıza da olanak sağlıyor. 

London 2012 uygulamasının kurulmasının ardından, Olimpiyat Oyunlarına dair tüm veritabanını mobil cihaza taşınması için 60 – 80 MB kadar boş yer gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver