iPhone, iPod touch, iPad İçin Analog Fotoğraf Uygulaması Ücretsiz İndir Hipstamatic Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPod touch, iPad İçin Analog Fotoğraf Uygulaması Hipstamatic Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hipstamatic isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ile çektiğiniz fotoğraflara farklı lens ve flaşlarla çekilmiş havası katan Hipstamatic ile çok renkli ve tarz fotoğraflar çekmeniz mümkün. Sahte analog fotoğraflar yaratarak zamanda sizi geri götüren uygulama efektleriyle eğlenceli sonuçlar almanızı sağlayacak. Uygulama farklı lens, film ve flaş seçenekleriyle ortaya bambaşka sonuçlar çıkartıyor. Uygulamanın bu seçenekleri sunduğu arayüzü çok eğlenceli. Gerçekten analog bir fotoğraf makinesi kullandığınız hissini veriyor. Facebook, Twitter, Flickr ve Tumblr servisleriyle hızlı paylaşım seçeneğiyle gelen uygulama fotoğraf çekme isteğini tetikliyor. Geçen senenin en iyi uygulamaları arasına girmiş olan Hipstamatic, fotoğraflarınızı zamanda geri götürecek.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver