iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Yandex E-Posta ve Yandex Dosya Depolama Uygulaması Ücretsiz İndir Yandex.Mail Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Yandex E-Posta ve Yandex Dosya Depolama Uygulaması Yandex.Mail Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yandex.Mail isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex.Mail artık mobil cihazınızda. Mevcut e-posta istemcileri gibi kullanabileceğiniz, tüm e-posta trafiğinizi yönetebileceğiniz özellikleri ile benzerlerinin en büyük rakibi olan ücretsiz bir hizmettir. E-posta, sohbet ve disk özelliklerini bir arada sunabilen nitelikli bir servis.

Yandex.Mail ile yapabilecekleriniz:– E-posta gönderip alabilme ve dosya gönderebilme.- Otomatik bilgi mesajı çıkartabilme. Sürekli yenilemek zorunda değilsiniz.- Yandex.Maps servisi ile birlikte kullanarak konum bildirebilme.- Mesajlarınız arasında arama yapabilme.- Gruba mesaj yollayabilme. – Okunan, okunmayan ve diğer filtrelenen mesajlar arasında seçim yapabilme.- Yandex.Chat IM uygulaması ile senkronize çalışabilme ve yazışma geçmişini saklayabilme.- Yandex.Mail’i ayrıca kendi özel alan adınız ile kullanabilme.- Yandex.Disk servisi ile entegre çalışabilme ve 10GB ücretsiz disk alanını hemen kullanabilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver