iPhone, iPad ve iPod Touch İçin World at Arms Ücretsiz İndir World at Arms Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin World at Arms World at Arms Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda World at Arms isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gameloft tarafından geliştirilen bir strateji oyunu olan World at Arms yapımı Amerika Birleşik Devletleri’nin saldırı altına alınmasını ve bizim onu kurtarmamızı konu alıyor. Hem düşmanlara karşı savaşmak hem de devleti yeniden yapılandırmak zorunda olduğumuz oyunda, dünyanın her tarafından oyuncu ile karşılaşabiliyoruz. Bu oyuncular ile ister düşman olup savaşabilir isterseniz ittifak kurup daha hızlı ve büyük bir devlet kurabilirsiniz.

World at Arms oyununda devleti kurtarmak için savaşırken havada ve karada karışık olarak çatışma sağlanabiliyor. Savaşın yanında sosyal, kültürel ve ekonomik yönün de sizin elinizde bulunduğu oyunda, gerekli bütçeyi ayarlayamazsanız yenilgi sizi bekliyor. Oyunda ilerlemek ve galibiyet elde etmek için yapmanız gereken 75 görev bulunuyor. Oyun içerisinde görev yaparken veya savaşırken sosyal ağlar üzerinden arkadaşınız ile iletişim kurabiliyor ve gerekli araç gereçleri ödünç alabiliyorsunuz.

Oyun sisteminin ve gidişatının gayet iyi olduğu World at Arms oyununda, grafikler ve yapı animasyonları yüksek seviyede güzel. Savaş esnasında oluşan aksiyonunu, kontrol paneli ile idare edilmesi beklenmedik derecede kolay uygulanmış. Oyunun başlamadan önce güncelleme yapması ise sinir bozucu bir durumken, oyunun ücretsiz olması tüm eksileri götürüyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver