iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Word Uygulaması Ücretsiz İndir Pages Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Word Uygulaması Pages Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pages isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Apple’ın iOS için kendisinin geliştirdiği bir uygulama olan Pages, masaüstünde kullandığınız word yazılımını mobil cihazına getiriyor. Uygulama Word ile yapabileceğiniz tüm işlemleri yerine getirirken artı olarak da fazladan özellikler sunuyor. Bu sunduğu özelliklerin başında ise iCloud desteği geliyor. Uygulama üzerinden tablo, rapor, metin belgesi ve grafikler gibi dosyalar oluşturabilirsiniz.

Pages uygulaması ile oluşturduğunuz içeriklere, eklediğiniz metinleri ve görselleri kafanıza göre şekillendirebiliyor, girilen metinlerin yazı tipini, rengini, boyutunu ve satır mesafelerini ayarlayabiliyorsunuz. 231 MB boyutundaki bu uygulama, biraz fazla yer kaplıyor olsa da kullandığınız zaman çok işinize yarayacak bir araç.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver