iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Video Düzenleme Uygulaması Ücretsiz İndir Action Movie FX Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Video Düzenleme Uygulaması Action Movie FX Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Action Movie FX isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

En yaratıcı uygulamalardan biri olan Action Movie FX, özünde bir video düzenleme uygulaması. Ama sunduğu 3 farklı Hollywood efekt paketi ile neler yapabildiğini görmeniz gerekiyor. Roket atma, araç kazası canlandırması, hortum animasyonu gibi efekt paketinde ilginizi çekebilecek özellikler sunuyor.Yapmanız gereken, 5 snlik bir video ve efekt penceresinden beğendiğiniz bir efekt ile uygulayacağınız bölümü seçmek. Kısa bir süre sonra hazırlanan videonuz karşınızda. Son yapmanız gereken bir şey kalıyor, videoyu Facebook veya e-posta ile arkadaşlarınız ile paylaşmak. Uygulamayı iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (4. jenerasyon), iPad 2 Wi-Fi ve iPad 2 Wi-Fi + 3G cihazlarda kullanabilirsiniz. iOS 4.3 ve üzeri sürüm yüklü olması gerekiyor.

NOT: 3 efekt paketi sınırlı geliyorsa ücretli profesyonel efekt paketlerini satın alabilirsiniz. Motosiklet kazası, tornado faciası, canlı bomba saldırısı v.b.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver