iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Uygulama Değerlendirme Uygulaması Ücretsiz İndir Appsfire Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Uygulama Değerlendirme Uygulaması Appsfire Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Appsfire isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Appsfire uygulaması AppStore içerisinde yer alan en iyi uygulamaları seçmenize yardımcı olan alternatif bir puanlama ve uygulama değerlendirme uygulaması. Eğer hangi işler için hangi uygulamaları seçmeniz gerektiğine karar vermekte zorlanıyorsanız bu uygulamayı seveceğinize eminim.

Uygulama AppStore içerisinde bulunan diğer uygulamaları 0-100 arası bir puan ile değerlendiriyor ve böylece işlevsiz olanları kaliteli uygulamalardan kolayca ayırt etme şansına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda ilgilendiğiniz bir uygulama indirime girdiğinde veya ücretsiz hale geldiğinde sizi bilgilendiren Appsfire bu konuda pek çok kullanıcının çok daha ucuza uygulama edinmesini sağlayacaktır.

Kişiselleştirebildiğiniz Appsfire uygulamasına ne tip iPhone veya iPad uygulamalarını sevdiğinizi gösterdiğinizde sizin için o alandaki en iyi uygulamaları düzenli olarak tarayarak sizi bilgilendirebiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver