iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Tumblr Uygulaması Ücretsiz İndir Tumblr Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Tumblr Uygulaması Tumblr Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tumblr isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şu an dünyadaki en popüler hazır blog servislerinden olan Tumblr’a kayıt olarak paylaşıma başlayabilirsiniz. Alan adı, barındırma, kodlama, tasarım gibi ücretlerden sizi kurtaran serviste blogun adına ve şablonuna karar vererek yazılarınızı yayınlamaya başlıyorsunuz.Blogun içeriğine uygun hazır temalardan birini seçip Tumblr kullanıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sosyal ağlarda paylaşım açısından da güçlü bir servis sunan Tumblr, Türkçe menüsüyle de pek çok kullanıcının ilk tercihi. Beğendiğiniz Tumblr kullanıcılarını takip ederek onların da sizi takip etmesiniz sağlayabilirsiniz. Tumblr’da ücretli ve ücretsiz temalar sizi bekliyor. Bu temaların HTML kodundan düzenleme şansınız da var. Kısacası blog dünyasına hızlı ve sağlam bir adım atmak ama teknik detaylarla zaman ve para harcamak istemiyorsanız Tumblr tam size göre demektir.

Servisin mobil uygulamaları sayesinde içerikleri mobil cihazlardan istediğiniz yerden kolayca ekleyebilirsiniz.

Güncelleme:- Yeni arayüz. – Yeniden yazılmış uygulama.- Spotify entegrasyonu.- Yüksek çözünürlüklü resim yükleyebilme.

3.2.3 güncellemesi sonrasında:

iPad desteği geldi ve uygulama iPad ile tamamen uyumlu kılındı.
Sekme ve arayüz konularında iyileştirmeler gerçekleşti.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver