iPhone, iPad ve iPod Touch İçin TTNET Müzik Uygulaması Ücretsiz İndir TTNET Müzik Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin TTNET Müzik Uygulaması TTNET Müzik Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TTNET Müzik isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TTNET Müzik iOS uygulaması ile internet bağlantınız olan her yerde müzik dinleyebilir, herhangi bir ücret ödemeden TTNET Müzik uygulaması üzerinden 3 milyondan fazla şarkıya ulaşabilirsiniz. Bunun yanında dinlediğiniz müziklerden bir favori listesi oluşturabiliyor ya da uygulama editörleri tarafından oluşturulan farklı listelere ulaşarak onları dinleyebilirsiniz.  Bu özelliklerin dışında uygulama üzerinde bulunan radyo ile istediğiniz kanala ulaşabilir, istediğiniz türe göre müzik seçimi yapabilir ve bulunduğunuz durama göre kanallara geçiş yapabilirsiniz.

TTNET Müzik uygulamasının tüm bu özellikleri ücretsiz olarak sunarken sizden istediği tek şey ise üyelik hesabı. Eğer TTNET hesabınız ve şifreniz var ise bu hesabı kullanarak giriş yapabileceğiniz uygulamaya, hesabınız yok ise üye olarak giriş yapabiliyorsunuz. Uygulama bağlantı hızınıza göre 3G ve 2G bağlantısında yer yer takılıyor ancak Wifi ile bağlandığınızda hızınızı pek etkilemiyor. Kullanışlı arayüzü, iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinden sorunsuz çalışıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver