iPhone, iPad ve iPod Touch İçin TTNET Kitap Uygulaması Ücretsiz İndir TTNET Kitap Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin TTNET Kitap Uygulaması TTNET Kitap Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TTNET Kitap isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TTNET, mobil platformlar için geliştirdiği TTNET Kitap adındaki çevrim içi kitap satın alma ve okuma uygulamasını devreye soktu. TTNET Kitap uygulaması ile kullanıcılar iOS cihazları sayesinde yer ve zaman farketmeden satın aldıkları kitapları okuyabilecekler. Uygulama sayesinde yüzden fazla yayınevine ait binlerce kitaba ulaşılabilecek.  Ulaşılan bu kitaplar ise satın alındığı zaman 5 farklı cihaza kadar yüklenebilecek.

TTNET Kitap uygulaması sayesinde kitap okurken istediğiniz yerlerin altını çizebilir, kitap üzerinde istediğiniz yerlere notlar alabilir ve beğendiğiniz kısımları sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.  TTNET kullanıcısı iseniz satın aldığınız kitaplar ADSL faturanıza yansıtılıp uygun bir şekilde ödeme yapabileceksiniz eğer TTNET Kitap için kayıt olmuşsanız kitaplara sadece kredi kartınız yoluyla ulaşabileceksiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver