iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Tivibu Cep Uygulaması Ücretsiz İndir Tivibu Cep Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Tivibu Cep Uygulaması Tivibu Cep Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tivibu Cep isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tivibu Cep, TTNET’in geliştirdiği Tivibu platformunu iOS platformuna taşıyan bir uygulama. Bu uygulama Tivibu üyeliğiniz dahilinde 47 yerli ve yabancı kanalı istediğiniz zaman istediğiniz yerden izlemenize olanak veriyor. Canlı yayınları izleme sırasında durdurabilir, geri alabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İnteraktif TV rehberi sayesinde de kanalların 7 günlük yayın akışını görebilirsiniz. Bunun yanında izlemek istediğiniz yada kaçırdığınız dizileri yine Tivibu Cep uygulaması ile istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Tivibu Cep, canlı yayın ve dizi arşivinin haricinde bir de seç izle servisini size sunuyor. Bu servis sayesinde yerli ve yabancı filmlere bakabilir, müzikler bulabilir, belgeseller seçebilir ve çocuk içeriklerine ulaşabilirsiniz. Başka bir zamanda izlemek istediğiniz bir içeriği de uygulamaya hatırlatma olarak ekleyebilir, saati geldiği zaman uyarı alıp izleyebilirsiniz. Tivibu Cep için ister Wi-Fi isterseniz 3G bağlantınızı kullanabilirsiniz.

Tivibu Ev servisini bilgisayarda kullanmak ve hemen indirmek için “Tivibu” Windows sayfamıza göz atabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver