iPhone, iPad ve iPod Touch İçin SkyPath Uygulaması Ücretsiz İndir SkyPath Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin SkyPath Uygulaması SkyPath Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SkyPath isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yılların başarılı resim yükleme ve paylaşma servisi olan ImageShack, başarısını mobil platformda da sürdürmek için SkyPath adında bir uygulama geliştirmiş. Geliştirilen bu uygulama servisin tüm özelliklerini kullanıcıya sunarken artı olarak farklı özellikler de eklenmiş. SkyPath sayesinde iOS kullanıcıları cihazlarındaki tüm resimleri bu uygulama ile ImageShack ortamına yükleyebiliyor.

SkyPath bir nevi fotoğraflar için bulut depolama alanı görevi görüyor ve bu alanı istediğiniz şekilde kullanmanızı sağlıyor. Yüklenen resimler için uygulama üzerinden klasör oluşturma ve silme işlemleri yapılabiliyor. Bu sayede hesabınız ile sürekli etkileşim halinde olan uygulama favori görseller gibi özellikleri de sunuyor. Son olarak yüklediğiniz resimleri uygulama üzerinden ImageShack linkleri sayesinde istediğiniz mecrada ve sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver