iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Sesli Sözlük uygulaması Ücretsiz İndir Sesli Sozluk Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Sesli Sözlük uygulaması Sesli Sozluk Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sesli Sozluk isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Seslisözlük adı ile yıllardır piyasada olan ve açık ara liderliğe devam eden cümle ve kelime çeviri platformu, online çeviri işlemlerinde güçlü bir veritabanına ve sağlam bir çeviri işlemine sahip. Bu sistem başarısını mobil platformlarda da göstermek adına aynı isme sahip iOS uygulaması ile AppStore’da çeviri programları arasında yer almakta.

SesliSözlük uygulaması rakiplerine oranla daha doğru ve düzgün bir cümle yapısına sahip. Bunun yanında uygulama, yapılan çeviriler dinleterek telefuz noktasında da kullanıcıya yardımcı oluyor. Kolay ve basit kullanımı, hoş arayüzü ve çeviri oranı ile başarısını ortaya koyan SesliSözlük, yazılan kelimeleri otomatik olarak da tamamlayabiliyor. Bunlarında dışında daha birçok özelliği olan uygulama, İngilizce, Türkçe, Osmanlıca, Almanca, İtalyanca, Yunanca, Fransızca, İspanyoca gibi dilleri birbirine başarılı şekilde çevirebiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver