iPhone, iPad ve iPod Touch İçin SEO Manager Uygulaması Ücretsiz İndir SEO Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin SEO Manager Uygulaması SEO Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SEO Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SEO (search engine optimization) yani arama motoru optimizasyonu internet sitelerinin arama motorları ile en iyi uyumum sağlanmasını amaçlayan bir alandır. Bu alana yönelik birçok takip ve düzenleme işlemleri gerektiği gibi site dışı çalışmalar da gerekebilir. SEO Manager uygulaması, söz konusu takibi ve çalışmaları iPhone ve iPad üzerinden yürütmenizi sağlar.

SEO Manager uygulamasının ücretli bu sürümü ile sınırsız sayıda internet sayfası ekleyebilir, sınırsız sayıda kelime belirtebilirsiniz. Gerçek zamanlı ve kendi altyapısını kullanarak kelime sıralaması ortaya koyabilen uygulama, Google Domains ve dil konusunda son derece geniş bir veritabanına sahiptir. Diğer yandan sıralama konusunda geçmişe yönelik araştırmalar da yapılabilir, grafik olarak geçmiş bilgiler görüntülenebilir. Son olarak SEO Manager ile PageRank bilgisi de sorgulayabileceğinizi ekleyelim.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver