iPhone, iPad ve iPod Touch İçin SEO Manager Uygulaması Ücretsiz İndir SEO Manager Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin SEO Manager Uygulaması SEO Manager Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SEO Manager Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer bir web siteniz var ise ziyaretçi çekmek için Google, Yandex gibi arama motorlarına sitenizi tanıtmanız ve bunu çok iyi bir şekilde yapmanız gerekiyor. İşte tam bu konuda SEO denilen yani Search Engine Optimization olayı meydana geliyor. Arama motorlarında ilk sıralara çıkmanızı sağlayan bu çalışma sistemi ise büyük ilgi ve takip isteyen bir durum. Burada da imdadınıza iOS cihazlar için geliştirilmiş SEO Manager isimli uygulama yetişiyor.

SEO Manager isimli bu uygulama SEO denilen olayı gerçekleştirmiyor ancak size SEO çalışması yaparken yardımcı oluyor. Gerekli ipuçlarını veriyor ve farklı yolları denemenizi söyleyip örnekler gösteriyor. Uygulama üzerinden yapabileceklerinizden bazıları ise, sınırsız web sayfası kontrolü, sınırsız anahtar kelime takibi, Google etki ve alanları, PageRank takibi, arayüz tasarım ve renk kontrolü ve rakip sitelere göre analizler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver