iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Sebestiyan Uygulaması! Ücretsiz İndir Sebastiyan Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Sebestiyan Uygulaması! Sebastiyan Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sebastiyan isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sebastiyan uygulaması, TV kanallarında bulunan en popüler dizileri seyretme imkanı tanıyan bir uygulama. İstediğiniz sezondan istediğiniz bölümü seçip izleyebileceğiniz uygulama aynı görevi web üzerinde yayın yapan diziler içinde yapabiliyor. Bunun yanında uygulama üzerinden haber, spor, teknoloji ve istediğiniz tüm videolara ulaşabiliyorsunuz. Çizgi filmler ve tematik kanallarında bulunduğu Sebastiyan uygulaması , yemek tariflerine kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Basit kullanımı ve kolay arayüzü sayesinde aradığınız içeriği bulmanız gayet kolay olan Sebastiyan uygulaması tamamen ücretsiz. Uygulama üzerinden bulunan bazı programlar ise şöyle; Kurtlar Vadisi, Leyla ile Mecnun, Seksenler, Pepe, Temel Reis, Feyyaz, Paradoks, Hayatın Anlamı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver