iPhone, iPad ve iPod Touch İçin RSS Takip Uygulaması Ücretsiz İndir Feedly Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin RSS Takip Uygulaması Feedly Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Feedly isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil cihazınızdan beğendiğiniz web siteleri eğlenceli bir şekilde takip etmek ister misiniz? Feedly, modern web teknolojilerini kullanarak neredeyse her platformda size güzel bir arayüzle websitelerini takip etmenizi sağlayan popüler bir uygulama. Google Reader, Twitter, Tumblr, Facebook, Instapaper ve Read it servislerini kullanabilme imkanı sayesinde tüm verileriniz ve tüm içerikleriniz web üzerinde barındırılmakta. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz yer den ve cihazdan hesabınıza giriş yaparak kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Genel Özellikler:

iOS yüklü cihazlar dışında Android uygulaması, Firefox, Safari, Chrome eklentisi olarakta bilgisayarınıza yükleyerek platform bağımsız şekilde servisi kullanabilme.
HTML5 altyapısını destekleyen tüm tarayıcılarda çalışabilme özeliği.
Google hesabınızla giriş yapabilme ve Google Reader hesabınızdaki tüm aboneliklere erişebilme.
Minimalist yapı, okunabilirliği yüksek arayüz ve kullanıcı dosyu menü yapısı ile kolay kullanım imkanı.
Beğendiğiniz içeriği tüm sosyal ağlarda paylaşabilme imkanı.
Gelişmiş kişiselleştirme seçenekleri.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver