iPhone, iPad ve iPod Touch İçin RSS Okuma Uygulaması Ücretsiz İndir Appy Geek – Tech News Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin RSS Okuma Uygulaması Appy Geek – Tech News Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Appy Geek – Tech News isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Appy Geek uygulaması farklı tasarımı sayesinde RSS okuma uygulamaları arasında, dergi tadında bir okuma deneyimi sunuyor.  Uygulama kaliteli tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde rakiplerine göre daha avantajlı. Kaynak eklerken ve okuma yaparken zorluk çekmeyeceğiniz uygulama aynı zamanda eklediğiniz linkin dışında seçtiğiniz konuları da veritabanlarından çekerek gösterebiliyor. Çekilen bu veriler haberlere göre taranıyor ve güncelliğe göre size anında sunuluyor.

Appy Geek uygulaması bunların dışında seçtiğiniz konulara ve favori kanallarınıza göre yenilik olduğu zaman anında bildirim gönderebiliyor. Gönderilen bu bildirimler arasında beğendiğiniz bir konu ya da makale var ise uygulama üzerinden direk olarak sosyal ağlarda paylaşım yapabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver