iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Resim Yükleme ve Paylaşma Uygulaması Ücretsiz İndir Epicons Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Resim Yükleme ve Paylaşma Uygulaması Epicons Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Epicons isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Epicons, yeni ve farklı bir resim paylaşım servisi. Resim paylaşanlar akıllarında kalan anılarını fotoğraflarla eşleştirerek bir arşiv hazırlamaktalar. Bu albümler her profilde yer almakta ve yayına alındığında diğer üyelerle paylaşılmakta. Yüksek çözünürlüklü resimlere izin vermesi ve basit bir yapıda kullanıcıyı rahat ettirmesi sebebiyle kullanılırlığı yüksek bir servis ve bu servisin iOS için geliştirilmiş resim paylaşım uygulamasıdır.

Örnek vererek açıklarsak bulunduğumuz şehirde fotoğrafladığımız bir mekan, bina veya yerleşimi uygulama aracılığı ile Epicons servisine yüklüyoruz. O an nerede olduğumuzu ya da orada yaşadığımız bir olayıda albümümüzde topluyoruz. Kısaca hayatımızı bir haritasını, anılarımızın birer fotoğrafını çekip albüm haline getiriyoruz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver