iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Pudding Monster Oyunu Ücretsiz İndir Pudding Monsters Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Pudding Monster Oyunu Pudding Monsters Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pudding Monsters isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu öyle bir canavar ki, hem yapışkan hem ciddi hem de tuttuğunu koparan bir yaratık. Yaratık fazla aslında sevimli mi sevimli bir karakter. Farklı bir macera yapısına sahip olan Pudding Monster oyunu, adından anlaşılacağı üzere, puding canavarını ve yaptıklarını konu alan bir yapım. Puzzle tarzında bir macera oyunu olan bu yapımda amaç puding parçalarını bir araya getirmek.  Bir tahtanın üzerinde sağa sola kaydırarak pudingleri bir araya getirmeye çalıştığımız oyunda, hareket ettirirken başka nesnelere çarpmasını önlüyoruz. Aksi takdirde oyun son buluyor. Yine aynı şekilde pudingleri hareket ettirirken üstüne düşürürsek oyun yine son buluyor. Tüm bu yaptığımız puding oyunları ise tek bir amaç için, buzdolabında kalan arkadaşlarımızı kurtarmaya çalışıyoruz.

Pudding Monster oyununda birbirinden farklı ve keyifli canavar türü bulunuyor. Bu canavarlar klon makinesi kullanarak anında çoğalabiliyor ve sağdan sola kaçıp, size saldırıp yaramazlık yapabiliyorlar. Oyun içinde pudingleri puzzle benzeri dizmek için 75 farklı bölüm bulunuyor. Seslerin çok eğlenceli olduğu bu oyunda, grafiklere pek ihtiyaç duyulmasa da gayet güzeller. Kontroller ise tam yerinde dizayn edilmiş ve kullanımı oldukça kolay.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver