iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Pil Ömrü Uygulaması Ücretsiz İndir Battery Magic Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Pil Ömrü Uygulaması Battery Magic Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Battery Magic isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarından herhangi birine sahipseniz ve bataryanızın ömrünü neyin tükettiğini görmek istiyorsanız Battery Magic uygulaması tam size göre. Uygulama, iOS cihazınızda hangi uygulama ne kadar enerji tüketiyor geriye ne kadar pil ömrünüz kaldı ve ne kadar daha devam edebilirsiniz hepsini gösterebiliyor.

Battery Magic uygulaması cihazınızda çalışan uygulamaların enerjilerini ölçmenin yanında, konuşma ve bekleme süresi, müzik dinleme, 3G kullanımı, video izleme ve Wi-Fi kullanımı gibi temel cihaz özellikleri kullanılırken ne kadar etki ettiklerini ve bu uygulamalar ile en fazla kaç dakika daha çalışabileceğinizi de gösteriyor. Şarjınızı kontrol etmek ve tam detaylıca ne kadar daha uygulamaları çalıştırabileceğiniz görmek istiyorsanız uygulamayı hemen deneyebilirsiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver