iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Path Uygulaması Ücretsiz İndir Path Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Path Uygulaması Path Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Path isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Path sosyal ağı için hazırlanmış olan iOS uygulaması, sosyal ağın tüm özelliklerini kullanmaya yardımcı oluyor. Path uygulaması, yapılan eylemleri ve medya içeriklerini paylaşmada kolaylık sunuyor ki zaten Path sosyal ağının amacı da bu. Uygulama üzerinden bu işlemleri kolaylıkla yapabilirken, sosyal ağında tüm nimetlerinden yararlanabiliyorsunuz.

Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, hesaplarındaki arkadaş listesini ve son akışı tek bir ekranda görebiliyorlar. Uygulamanın Landscape özelliği sayesinde ekranı sağa sola kaydırdığımız zaman günler arasında da geçiş yapmış oluyoruz. Ayrıca uygulama harita üzerinden yaptığınız tüm bildirimleri de size gösterebiliyor. Bir sosyal ağ uygulaması olan Path gayet basit ve kullanışlı. Path üzerinde profiliniz var ise uygulamayı hemen deneyin.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver