iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Park Asistanı Uygulaması Ücretsiz İndir ParkingAssistant Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Park Asistanı Uygulaması ParkingAssistant Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ParkingAssistant isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BMW tarafından sponsor olunan Park Asistan uygulaması, 4 klasik soruya cevap arıyor. Aracımı nereye parkettim? Aracımı parketme nedenim nedir? Ne kadar süre kalacaksınız? Ne kadar zamanım kaldı? Önemli bir toplantınız var. Yetişmeniz gerekiyor. Park edeceğiniz yerden belli bir süre sonra aracınızı almanız gerekiyor. Bu noktada bu uygulama imdadınıza yetişmekte.

4 adımda Part Asistanını Kullanma:

– Park yeri seçimi: Açık – Kapalı park alanı- Yapılacak iş: Yemek – Alışveriş – Toplantı- Süre: Yavaş – Orta – Hızlı- Aracımın konumu.

4 adımı tamamladıktan sonra uygulama süreyi başlatarak sizin için süre takibine başlıyor. Süre bitimine yaklaştığında ise sizin konumunuza göre ne kadar sürede aracınıza ulaşabileceğinizi hesaplamakta. Bu sayede siz sadece yapacağınız işe odaklanabiliyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken tek bir sorun var oda batarya. GPS sürekli açık olacağı için bataryanız hızlı bir şekilde azalacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver