iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Panaromik Fotoğraf Oluşturma Uygulaması Ücretsiz İndir Photosynth Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Panaromik Fotoğraf Oluşturma Uygulaması Photosynth Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Photosynth isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Photosynth 6 milyondan fazla kullanıcı ile şimdiden büyük bir resim ve panaromik fotoğraf oluşturma servisi. Bu kadar büyük bir topluluğa ulaşmasının nedenleri arasında arkasında Microsoft’un ve Live servisinin olmasının payı çok büyük. Çektiğiniz birbirine benzer fotoğrafları birleştirerek çektiğiniz mekanı 3 boyutlu olarak gezebilmenizi sağlamakta. Bu özelliği ile başlı başına ilginç ve detaylı bir servis olduğunu kanıtlamakta. Aynı zamanda çektiğiniz manzara ve mekan fotoğraflarını Bing üzerinde duvar kağıdı olarak ta görebilmenizde mümkün.

Kullandığı resim işleme sistemi sayesinde resimlerin ve birleşim noktalarını tanıyabilmekte ve size ihtiyaç duymadan birbiri ardına çekilmiş fotoğrafları birleştirerek mekanın 360 derecelik görüntüsünü hızlı bir şekilde oluşturabilmekte.

Genel Özellikleri:

Panaromik görüntüleri fotoğrafı çekerken önizleyebilme.
Fotoğrafları istediğiniz açıdan ve görünümden çekebilme ve birleştirebilme.
İşlemin bitiminde mekanın tamamını önizleyebilme.
Sosyal ağlarda paylaşabilme.
Bing Maps servisine entegre ederek diğer kullanıcılarında ilgili mekanı gezebilmelerini sağlayabilme.
Tüm iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları ile uyumlu çalışabilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver