iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Opera İnternet Tarayıcısı Ücretsiz İndir Opera Mini Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Opera İnternet Tarayıcısı Opera Mini Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Opera Mini isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Opera Mini 6 iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Ekran kalitesi ve hız anlamında geliştirmeler içeren yeni sürüm internette keyifle gezmenizi sağlayacak.Şık bir tasarımla zoom, scroll, parlaklık anlamında önemli geliştirmeler içeren Opera Mini 6 cep telefonunuzda bilgisayar kalitesinde web deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Etkili ve kolay bir navigasyon amacıyla tasarlanan tarayıcı hem dokunmatik hem de klavyeli modellerle tam uyum sağlıyor. Eskisine göre hızlanan Opera Mini sayesinde internet deneyimi hiç olmadığı kadar hızlanacak. Sekmelerle birden çok web sitesinde işlem yapılabilecek. Tüm bunlar dışında Opera Mini pratik indirme yöneticisi, yer imlerine kolay ulaşım sağlayan menüsüyle mobil cihazlarda ihiyaç duyulan eksiklikleri gideriyor.

Güncelleme: ► Hız: 6 kat daha hızlı sayfa açılış süreleri.► Veri Kaydı: Alınan verilerin sıkıştırılması ve %90 oranında boyutlarının küçültülmesi. Veri trafiğinin azalmasına yardımcı en önemli araç.► Hızlı menüler: Favorilerinizi istediğiniz sekmede açabilme.► Sekmeli Yapı: Dİlediğiniz kadar sekme açı, oturumunuz boyunca saklanmasını sağlayabilirsiniz.► Stabilite sorunu giderildi.► Şifre yöneticindeki sorun giderildi.► Opera Link bağlantısı aktifleştirildi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver