iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Online Toplu Konuşma Programı Ücretsiz İndir TeamSpeak Client Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Online Toplu Konuşma Programı TeamSpeak Client Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TeamSpeak Client isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TeamSpeak 3, genellikle online oyun severlerin birbirleri ile toplu olarak sesli iletişim kurdukları en popüler programlardan birisi. Oyun içerisinde sohbet ederek, oyuncuların daha kombine bir şekilde hareket etmelerine olanak tanımaktadır.

Kendinize özel oluşturacağınız sohbet odalarında arkadaşlarınızla rahatlıkla sohbet edebilir, isterseniz kurduğunuz sohbet odasına şifre atayarak istemediğiniz kişilerin sohbet odanıza girmesini engelleyebilirsiniz.

Eğer siz de arkadaşlarınızla internet üzerinden arkadaşlarınızla toplu bir şekilde oyunlar oynuyorsanız ve sohbet edecek bir programa ihtiyacınız varsa, TeamSpeak programını mutlaka denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver