iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Müzik Konser Kayıtları Uygulaması Ücretsiz İndir Qello – Watch HD Music Concerts Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Müzik Konser Kayıtları Uygulaması Qello – Watch HD Music Concerts Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Qello – Watch HD Music Concerts isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın dört bir yanında yapılmış olan konserlerin kayıtlarını toplayan Qello uygulaması, topladığı bu arşivi müzik severlere sunuyor. Qello bu arşivi ile sadece müzik severlere değil aynı zamanda tarih sevenlere de hitap ediyor. Çünkü uygulama üzerinden bulunan kayıtların tarihi 1950 yılına kadar gidebiliyor. Bununla da yetinmeyen uygulama belgesel severlere de bir hediye veriyor. Bu kullanıcılara ise sevilen ve efsana olmuş albüm veya sanatçıların belgeselini sunuyor.

Qello uygulaması arşivinde bulunana tüm bu kayıtları yüksek kalitede yani HD olarak sunuyor. Sunulan bu içerik ise sınırlandırılmış şekilde ancak her ay $5 veren kullanıcılara uygulama üzerinde bulunan tüm arşive istedikleri yerden istedikleri zamanda ulaşabiliyor. Arşiv içerisinde tüm konser kayıtları ve belgeseller bulunuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver