iPhone, iPad ve iPod Touch için Motosiklet Oyunu Ücretsiz İndir Bike Race Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch için Motosiklet Oyunu Bike Race Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Bike Race Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Motosiklet oyunları arasında fizik tabanlı olarak geliştirilmiş olan Bike Race Free oyunu yüksek ve zorlu tepelerde becerimize dayalı bir yapım. Motosikletlerin tepkilerinin oldukça gerçekçi olduğu yapımda, kontroller ise oldukça basit. Hareketleri tamamladıkça açılan bölümler oyunu giderek zorlaştırsa da açılan bölümler oyunun daha keyifli bir hal almasını sağlıyor.

Bike Race Free oyununda ister tek başınıza isterseniz multiplayer seçeneği ile çok kişi ile oynayabilirsiniz. 48 farklı bölüm ve 6 farklı ortamın bulunduğu bu motosiklet oyununda birçok farklı motosiklet modeli bulunuyor. Yapımın en farklı özelliği ise facebook hesabınız ile iletişim kurarak arkadaşlarınızı oyuna çağırıp hodri meydan diyebilmeniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver