iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Monster Life Oyunu Ücretsiz İndir Monster Life Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Monster Life Oyunu Monster Life Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Monster Life isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Numa adı verilen bir adayı ve bu adayı istila eden Chaos ekibini konu alan bir oyun olan Monster Life, sizin adayı korumaya ve kurtarmaya çalışmanız ile heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Siz adayı korumaya çalıştıkça bu sefer ada başı boş kalıyor ve isyanlar çıkıyor. İşte bu noktada siz ve sevimli arkadaşlarınıza daha çok görev düşüyor ve hem adayı kurtarmaya hem de iç düzeni sağlamaya çalışıyorsunuz. Karşınızdaki rakip ise Chaos ekibi ve onlar da oldukça güçlü, anlayacağınız işiniz oldukça zor ancak bir o kadarda keyifli.

Monster Life oyununda bulunan hem sizin karakterleriniz ve ekibiniz hem de Chaos’lar tamamen çizgi yapım yani kartondan yapılmış canavarlar. Oyun içerisinde bulunan karakterler canavar ancak oldukça sevimli olan bu çizgi canavarlar adayı kurtarmak için birbirlerini eğitiyor ve her biri düzeni sağlamak için birliği kurmaya çalışıyor. Oyun ilerledikçe ve farklı adalara geçtikçe karakterlerimiz bu ekip arkadaşlarımızdan birisi oluyor.

Adadan adaya düzeni sağlayarak geçtiğimiz Monster Life oyununda yirmiden fazla canavar – sevimli karakter bulunuyor. 4 farklı ada üzerinden 36 farklı savaş bölgesi bulunan yapımın en dikkat çeken özelliği ise oyun içi seslerinin tam yerinde olması. Grafiklerinde gayet yerinde olduğu oyunda kontroller biraz sıkıntılı diyebiliriz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver