iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Minigore 2: Zombies Ücretsiz İndir Minigore 2: Zombies Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Minigore 2: Zombies Minigore 2: Zombies Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Minigore 2: Zombies isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Minigore 2: Zombies oyunu farklı yapısı, farklı grafikleri ve farklı karakterleri ile iOS platformunda neredeyse benzeri olmayan bir yapım. Karakterlerin grafikleri oldukça güzel olan Minigore 2: Zombies oyunu, adından da anlaşılacağı üzere bir zombi oyunu. Oyun zombi oyunu ancak karakterler herhangi bir korkunçluk sergilemiyor aksine gayet sevimli olan bu kahramanlar Legolara benzer bir şekilde tasarlanmış.

Hardland adı verilen bir bölgede çıkan bir karışıklık ile ortaya çıkan zombiler kahramanlarımıza zor zamanlar yaşatıyor. Dev oduncuların, katil penguenlerin, bir geyiğin, üç yüzden fazla tavşanın ve daha birçok karakterin bulunduğu bu zombi yapımında, hayatta kalmak için John Gore adı verilen bir şahsa yardımcı olmaya çalışıyoruz. Farklı bir savaş ve döğüş yapısı olan Minigore 2: Zombies oyununda bol bol kan görüyoruz ve saldırılara karşı elimizde kuvvetli ve ağır silahlar bulunuyor. Bu silahlar ile 300 farklı zorluk seviyesine karşı gelmeniz gerekiyor ve 60 farklı düşman çeşidi yani zombi çeşidi bulunuyor.

Minigoore 2: Zombies oyununda dediğimiz gibi grafikler çok farklı ve yerinde olmuş. Bunun yanında kullanılan animasyon ve efektlerde gayet hoş olan oyunda, kontroller ise normal durumda. Hızlı ve aksiyonlu sahnelerde bu kontrollerin kullanımı biraz zor olabiliyor. Son olarak oyun içi ganimet toplama sisteminin yanında satın alma desteği de mevcut.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver