iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Mini Araba Yarışı Oyunu Ücretsiz İndir Mini Motor Racing Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Mini Araba Yarışı Oyunu Mini Motor Racing Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mini Motor Racing isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hem online hem Bluetooth sayesinde arkadaşlarınız ile hem de kendi başınıza oynayabileceğiniz Mini Motor Racing yarış oyunu, minik araçlar ile uzaktan kumandalı yarış hissi veriyor. Ufak araçlar ile yarış yaparken hız sınırlarını zorlayacağınız oyunda nitrolar en büyük yardımcınız. Bu şekilde yarışları tamamlayarak hem kilitli daha güçlü arabaları hem de yeni bölümleri açabiliyorsunuz.

Arcade tarzı bir yarış oyunu olan Mini Motor Racing, eğlenceli yapısı ve etkili grafikleri ile dikkat çekiyor. Ufak arabalar ile gayet iyi bir oynanış kontrol yapısı bulunan oyunun, küçükten büyüğe doğru açılır bölüm yapısı da oldukça iyi geliştirilmiş.

Oyundan bazı özellikler:

4 oyuncuya kadar çevrim içi oynayabilme,
Spor, pikap, okul otobüsü, arazi, karayolu gibi araç seçenekleri,
Farklı hava koşulları ve geceli gündüzlü 30 farklı bölüm,
Gamecenter desteği,
AirPlay ile TV üzerinden yarış keyfi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver