iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Metin Uygulaması Ücretsiz İndir Typic Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Metin Uygulaması Typic Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Typic isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS platformu için geliştirilmiş ancak pek de bir farkı olmayan bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Typic’in en büyük özelliği cihazınız üzerinde bulunan fotoğraflara düzenleme esnasında istediğiniz şekilde metinler ekleyebilmeniz. Eklemek istediğiniz metinlerin yazı tipini, rengini ve boyutunu istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Typic uygulaması üzerinde bunun yanında cihazınızda bulunan fotoğrafları filtreleyebilir, renk ayarları yapabilir ve farklı çerçevelerden herhangi birini kullanabilirsiniz. Fotoğraflara metinler eklerken fontları beğenmez ve kendi el yazım ile yazmak istiyorum derseniz de Typic buna izin veriyor. son olarak uygulama iOS 6 ile sorunsuz çalışıyor. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver