iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Mercedes Benz Klasikleri Müzesi Uygulaması Ücretsiz İndir Mercedes-Benz Classic Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Mercedes Benz Klasikleri Müzesi Uygulaması Mercedes-Benz Classic Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mercedes-Benz Classic isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

125 yıllık bir efsane ile karşı karşıyayız. Seçilmiş, örnek, konforlu ve en önemlisi de Alman teknolojisine sahip bir otomotiv devi Mercedes-Benz’den bahsediyoruz. Klasik araçlardan modern araçlara doğru uzanan bu geniş yolda en sağlam kilometre taşlarını diken Mercedes, açtığı müzesiyle beraber tarihine ne kadar sadık bir marka olduğunuda kanıtlamış oluyor. Tarihi boyunca ürettiği klasik otomobillerin tek bir çatı altında toplandığı müzesini mobil cihazımızdan gezilebilir hale getirmiş. “Mercedes-Benz Klasik” isimli uygulama ile bize müzede bulunan tüm klasik araçları daha yakından tanımamıza olanak verilmiş.

Martı kanat efsanesinden güncel E serisine kadar otomobillerin resim, teknik bilgi, hediyelik eşya ve multimedya dosyasına ulaşabiliyoruz. Toplam 160 araçlık bir koleksiyona sahip müzeyi daha yakından tanımak isteyenler için kesinlikle iPhone veya iPad mobil cihazınıza kurmanız gerekli.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver