iPhone, iPad ve iPod Touch İçin LostWinds2 Oyunu Ücretsiz İndir LostWinds2: Winter of the Melodias Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin LostWinds2 Oyunu LostWinds2: Winter of the Melodias Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LostWinds2: Winter of the Melodias isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod Touch için geliştirilmiş olan LostWinds yapımının ikinci serisi olan LostWinds2: Winter of the Melodias yapımı, masalsı yapısı, basit oynanışı ve yüksek grafik kalitesi ile dikkat çekiyor.  Yapım bunların yanında oynanış bakımından da bir zorluk çıkartmıyor, kontroller olabildiğince sade tasarlanmış. 

LostWinds2: Winter of the Melodias oyununun amacı ise Toku ve Enril adındaki iki oyuncu ile Mistralis’i kurtarmaya çalışmak. Oyunun içinde bulunan kış ayı ise bu kurtarma çalışmasını epey bir zorlayacak gibi gözüküyor. Farklı ama basit, yüksek kaliteli grafiklere sahip ama oynanışı kolay bir iOS oyunu denemek isteyenler için kaçırılmayacak bir yapım.

Yapım iPhone 3GS’den sonraki iPhone’ların tamamında sorunsuz çalışıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver